Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi szaleni oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu czy też pokrewnych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To także całe sporo wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.